U18 D-Nd.4

Sot (1.8.2019) kombetarja Shqiptare U18 djem do te zhvilloje ndeshjen e katert dhe te fundit ne grupin B kunder Gjibraltarit. Kujtojme se Shqipëria tashme e ka siguruar vendin e pare në grup dhe do te perballet ne 1/2 finale me vendin e dyte ne grupin A (aktualisht eshte Monako).