Femra

Klasifikimi

Print PDF

Ekipet

Ndeshjet

Fitore

Humbje

Piket

Koshavarazhi

FLAMURTARI

14

13

1

27

1214

998

APOLONIA

14

12

2

26

1083

969

TIRANA

14

11

3

25

1118

947

STUDENTI

14

6

8

20

994

1001

VLLAZNIA

14

6

8

20

1153

1082

ELBASANI

14

4

10

18

953

1062

SKËNDERBEU

14

4

10

18

959

1121

MATI

14

0

14

14

906

1200

 

Dita e katermbedhjete, 10 - 12 mars 2011

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Mati v Apollonia

Burrel

12,03,11

11:00

Shestani, Haliti

80 - 85

Skenderbeu v Flamurtari

Korce

12,03,11

11:00

Ylli, Nebiu

68 - 76

Tirana v Elbasani

Tirane

11,03,11

17:00

Hasnjoku, Hoxha

79 - 63

Vllaznia v Studenti

Shkoder

12,03,11

11:00

Cici, Kasmi

99 - 102

 

Dita e trembedhjete, 5 mars 2011

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Studenti v Skenderbeu

Tirane

05,03,11

11:00

Cici, Hoxhaj

77 - 52

Elbasani v Vllaznia

Elbasan

05,03,11

11:00

Bekteshi, Bejko

81 - 89

Flamurtari v Mati

Vlore

05,03,11

11:00

Hoxha, Gokaj

93 - 90

Apollonia v Tirana

Vlore

05,03,11

13:00

Hoxha, Gokaj

71 - 64

 

Dita e dymbedhjete, 24 - 26 shkurt 2011

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Flamurtari v Studenti

Vlore

22,02,11

11:00

Hasnjoku, Y.Harasani

72 - 55

Mati v Tirana

Burrel

26,02,11

11:00

Shestani, Tafilica

63 - 91

Vllaznia v Apollonia

Shkoder

26,02,11

11:00

Shaqiri, Hoxhaj

70 - 97

Skenderbeu v Elbasani

Korce

26,02,11

11:00

Hasnjoku, Kasmi

76 - 71

 

Dita e njembedhjete, 18 - 19 shkurt 2011

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Studenti v Mati

Tirane

18,02,11

16:00

Kadilli, Ylli

80 - 50

Apollonia v Skenderbeu

Vlore

19,02,11

11:00

Hasnjoku, Basho

89 - 79

Elbasani v Flamurtari

Elbasan

19,02,11

11:00

Cici, Haliti

70 - 73

Tirana v Vllaznia

Tirane

18,02,11

17:00

Greva, Kasemi

78 - 75

 

Dita e dhjete, 11 - 12 shkurt 2011

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Flamurtari v Apollonia

Vlore

12,02,11

11:00

Cici, Shaqiri

143 - 31

Studenti v Elbasani

Tirane

11,02,11

16:00

Bekteshi, Bejko

78 - 59

Mati v Vllaznia

Burrel

12,02,11

11:00

Y. Harasani, Kasemi

64 - 93

Skenderbeu v Tirana

Korce

12,02,11

12:00

Dylce, Ylli

60 - 85

 

Dita e nente, 4 - 5 shkurt 2011

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Vllaznia v Skenderbeu

Shkoder

05,02,11

10:00

Bekteshi, Cici

81 - 60

Tirana v Flamurtari

Tirane

04,02,11

16:00

Shaqiri, Hoxha

81 - 90

Elbasani v Mati

Elbasan

05,02,11

11:00

Haliti, Belba

62 - 42

Apollonia v Studenti

Vlore

05,02,11

11:00

Dylce, Kasemi

78 - 63

 

Dita e tete, 28 janar 2011

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Studenti v Tirana

Tirane

29,01,11

11:00

Koci, Hoxha

51 - 68

Mati v Skenderbeu

Burrel

18,03,11

15:00

Dylce, Y.Harasani

67 - 69

Elbasani v Apollonia

Elbasan

29,01,11

11:00

Bekteshi, Hasnjoku

68 - 76

Flamurtari v Vllaznia

Vlore

29,01,11

12:30

Dylce, Y. Harasani

99 - 83

 

Dita e shtate, 3 - 4 dhjetor 2010

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Apollonia v Mati

Vlore

04,12,10

10:00

Hasnjoku,Dulce

90 - 65

Flamurtari v Skenderbeu

Vlore

04,12,10

12:00

Hasnjoku,Dulce

100 - 97

Elbasani v Tirana

Elbasan

04,12,10

11:00

Gokaj,Belba

68 - 80

Studenti v Vllaznia

Tirane

04,12,10

11:00

Bekteshi,Hoxhaj

75 - 61

 

Dita e gjashte, 26 - 27 nentor 2010

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Mati v Flamurtari

Burrel

27.11.10

11:00

Hasnjoku, Dylce

73 - 77

Tirana v Apollonia

Tirane

27.11.10

11:00

Cici, Shaqiri

65 - 70

Skenderbeu v Studenti

Korce

27.11.10

10:00

Greva, Gokaj

84 - 81

Vllaznia v Elbasani

Shkoder

27.11.10

11:00

Kasmi, Belba

107 - 71

 

Dita e peste, 19 - 20 nentor 2010

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Tirana v Mati

Tirane

20,11,10

11:00

Shestani, Malevi

81 - 65

Studenti v Flamurtari

Tirane

19,11,10

17:00

Gokaj, Lazimi

73 - 76

Apollonia v Vllaznia

Vlore

20,11,10

11:00

Dylce, Kasme

77 - 62

Elbasan v Skenderbeu

Elbasan

20,11,10

16:00

Bekteshi, Hoxha

63 - 62

 

Dita e katert, 12 - 13 nentor 2010

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Mati v Studenti

Burrel

13,11,10

11:00

Shestani, Tafilica

66 - 107

Vllaznia v Tirana

Shkoder

13,11,10

12:00

Hoxha, Shaqiri

75 - 83

Flamurtari v Elbasani

Vlore

13,11,10

11:00

Haliti, Gokaj

85 - 78

Skenderbeu v Apolllonia

Korce

13,11,10

10:00

Koci, Hoxhaj

47 - 95

 

Dita e trete, 5 - 6 nentor 2010

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Vllaznia v Mati

Shkoder

06,11,10

12:00

Bekteshi, Cici

101 - 51

Elbasani v Studenti

Elbasan

05,11,10

17:00

Hoxha, Gokaj

60 - 52

Tirana v Skenderbeu

Korce

05,11,10

17:00

Haliti, Hoxhaj

86 - 61

Apollonia v Flamurtari

Tirane

05,11,10

16:00

Bekteshi, Cici

55 - 70

 

Dita e dyte, 29 - 30 tetor 2010

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Mati v Elbasani

Burrel

30,10,10

11:00

Hasnjoku, Harasani

75 - 87

Skenderbeu v Vllaznia

Korce

30,10,10

10:00

Cici, Kasmi

62 - 95

Studenti v Apollonia

Tirane

30,10,10

11:00

Belba, Tafilica

43 - 81

Flamurtari v Tirana

Vlore

30,10,10

11:00

Bekteshi, Shaqiri

78 - 82

 

Dita e pare, 22 - 24 tetor 2010

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

 

Skenderbeu v Mati

Korce

23,10,10

16:00

Belba, Kembora

84 - 55

Apollonia v Elbasani

Vlore

23,10,10

11:00

Hasnjoku, Dylce

88 - 52

Vllaznia v Flamurtari

Shkoder

23,10,10

10:00

Shestani, Tafilica

62 - 82

Tirana v Studenti

Tirane

23,10,10

11:00

Cici, Basho

95 - 57