Të rinj - Faza II - 2010

Klasifikimi (FAZA E DYTE)

Print PDF

Ekipet

Ndeshjet

Fitore

Humbje

Piket

Koshavarazhi

VALBONA

10

8

2

18

601

518

SUPERIOR KLIMA

10

6

4

16

560

566

PARTIZANI

10

6

4

16

562

498

VLLAZNIA

10

5

5

15

620

525

ELBASANI

10

5

5

15

579

611

STUDENTI

10

0

10

9

489

693

 

Dita e dhjete te Rinj, 1 - 2 maj 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Vllaznia v Partizani

Shkoder

02,05,10

12:00

Hoxha, Belba

52 - 44

Studenti v Superior Klima

Tirane

02,05,10

16:00

Y.Harasani, Dylce

55 - 76

Valbona v Elbasani

Tirane

01,05,10

11:00

Shaqiri, Kasemi

50 - 57

 

Dita e nente te Rinj, 24 - 25 prill 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Partizani v Superior Klima

Tirane

25,04,10

16:00

Alimehmeti, Belba

34 - 47

Vllaznia v Valbona

Shkoder

24,04,10

11:00

Hasnjoku, Hoxha

50 - 54

Elbasani v Studenti

Elbasan

24,04,10

12:00

Tafilica, Nebiu

66 - 65

 

Dita e tete te Rinj, 17 - 18 prill 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Valbona v Partizani

Tirane

17,04,10

10:00

Basho, Gokaj

70 - 58

Elbasani v Superior Klima

Elbasan

18,04,10

13:00

Haliti, Shaqiri

39 - 68

Studenti v Vllaznia

Tirane

17,04,10

13:00

Tusha, Kasemi

40 - 46

 

Dita e shtate te Rinj, 10 - 11 prill 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Partizani v Elbasani

Tirane

10,04,10

12:00

Y.Harasani, Bejko

53 - 50

Valbona v Studenti

Tirane

10,04,10

11:00

Gokaj, Hasnjoku

70 - 52

Vllaznia v Superior Klima

Shkoder

11,04,10

14:00

Hasnjoku, Kasemi

91 - 43

 

Dita e gjashte te Rinj, 4 prill 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Studenti v Partizani

Tirane

04,04,10

10:00

Belba, Bejko

50 - 83

Vllaznia v Elbasani

Shkoder

04,04,10

14:00

Y.Harasani, Tusha

77 - 62

Superior Klima v Valbona

Tirane

04,04,10

16:00

Tusha, Bejko

67 - 71

 

Dita e peste te Rinj, 27 - 28 mars 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Partizani  v  Vllaznia

Tirane

27,03,10

12:00

Allaraj, Tusha

60 - 49

Superior Klima  v  Studenti

Tirane

28,03,10

16:00

Alimehmeti, Bejko

65 - 48

Elbasani  v  Valbona

Elbasan

28,03,10

11:00

Haliti, Kasemi

56 - 61

 

Dita e katert te Rinj, 20 - 22 mars 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Superior Klima  v  Partizani

Tirane

22,03,10

16:00

Hoxha, Tusha

51 - 47

Valbona  v  Vllaznia

Tirane

20,03,10

11:00

Shaqiri, Kasemi

67 - 55

Studenti  v  Elbasani

Tirane

22,03,10

12:00

Y.Harasani, Haliti

57 - 60

 

Dita e trete te Rinj, 13 - 14 mars 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Partizani  v  Valbona

Tirane

13,03,10

12:00

Hosnjoku, Hoxha

42 - 30

Superior Klima  v  Elbasani

Tirane

14,03,10

16:00

Haliti, Kasemi

53 - 66

Vllaznia  v  Studenti

Shkoder

14,03,10

12:00

Bejko, Tafilica

90 - 36

 

Dita e dyte te Rinj, 6 - 7 mars 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Elbasani  v  Partizani

Elbasan

06,03,10

16:00

Basho, Gokaj

61 - 69

Studenti  v  Valbona

Tirane

07,03,10

18:00

Haliti, Hoxha

65 - 48

Superior Kl  v  Vllaznia

Tirane

07,03,10

16:00

Dylce, Belba

57 - 52

 

Dita e pare te Rinj 27 shkurt - 01 mars 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Partizani  v  Studenti

Tirane

28,02,10

12:00

Hoxha, Allaraj

72 - 38

Elbasani  v  Vllaznia

Elbasan

27,02,10

15:00

Y.Harasani, Ylli

62 - 58

Valbona  v  Superior Kl

Tirane

01,03,10

16:00

Hoxha, Kasemi

63 - 33