KAMPIONATI KOMBËTAR I TË REJAVE SEZONI 2009 - 2010 FAZA II

FINAL FOUR, TE REJA

Print PDF

FINAL FOUR, TE REJA

1/2 finale

Shkodra Basket v Flamurtari

Shkoder

08,05,10

10:00

Shestani, Gokaj

75 - 50

Elbasani v Tirana

Shkoder

08,05,10

12:00

Basho, Tafilica

63 - 82

Finale

Shkodra Basket v Tirana

Shkoder

09,04,10

11:00

Basho, Gokaj

107 - 50

Fituese e kampionatit per te reja

SHKODRA BASKET

 

Klasifikimi (FAZA E DYTE)

Print PDF

Ekipet

Ndeshjet

Fitore

Humbje

Piket

Koshavarazhi

SHKODRA BASKET

10

10

0

20

835

429

ELBASANI

10

6

4

16

663

653

TIRANA

10

5

5

15

625

657

FLAMURTARI

10

5

5

14

506

568

TIRANA JONË

10

3

7

13

508

707

APOLONIA

10

1

9

10

446

569

 

Dita dhjete te Reja, 24 - 25 prill 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Shkodra Basket v Elbasani

Shkoder

24,04,10

12:00

Hasnjoku, Hoxha

101 - 41

Tirana v Tirana Jone

Tirane

25,04,10

12:00

Bejko, Dervishaj

80 - 41

Apollonia v Flamurtari

Fier

25,04,10

11:00

Y.Harasani, D.Harasani

44 - 49

 

Dita nente te Reja, 17 - 18 prill 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Tirana v Shkodra Basket

Tirane

18,04,10

12:00

Y.Harasani, Belba

62 - 94

Flamurtari v Elbasani

Vlore

17,04,10

11:00

Hasnjoku, Dylce

71 - 70

Tirana Jone v Apollonia

Tirane

18,04,10

12:00

Shestani, Karameta

59 - 55

 

Dita e tete te Reja, 10 - 11 prill 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Shkodra Basket v Flamurtari

Shkoder

11,04,10

13:00

Hasnjoku, Kasemi

90 - 33

Apollonia v Tirana

Fier

11,04,10

12:00

Shestani, D.Harasani

55 - 72

Elbasani v Tirana Jone

Elbasan

11,04,10

11:00

Ylli, Belba

86 - 53

 

Dita shtate te Reja, 4 prill 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Apollonia v Shkodra Basket

Fier

04,04,10

12:00

Nuk u zhvillua

0 - 20

Tirana Jone v Flamurtari

Tirane

04,04,10

12:00

Dervishaj, Karameto

40 - 33

Tirana v Elbasani

Tirane

04,04,10

12:00

Tafilica, D.Harasani

75 - 74

 

Dita gjashte te Reja, 27 - 28 mars 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Tirana Jone  v  Shkodra Basket

Tirane

28,03,10

12:00

Basho, Karameta

63 - 111

Elbasani  v  Apollonia

Elbasan

28,03,10

11:00

Y.Harasani, Nebiu

63 - 44

Flamurtari  v  Tirana

Vlore

28,03,10

12:00

Gokaj, Belba

52 - 50

 

Dita peste te Reja, 20 - 22 mars 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Elbasani  v  Shkodra Basket

Elbasan

21,03,10

11:00

Tusha, Bejko

58 - 88

Tirana Jone  v  Tirana

Tirane

21,03,10

11:00

Shtyhet

 

Flamurtari  v  Apollonia

Vlore

21,03,10

10:00

Kadilli, Ylli

60 - 36

 

Dita katert te Reja, 13 - 14 mars 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Shkodra Basket  v  Tirana

Shkoder

14,03,10

10:00

Bejko, Tafilica

95 - 60

Elbasani  v  Flamurtari

Elbasan

14,03,10

12:00

Y.Harasani, Kasemi

68 - 64

Apollonia  v  Tirana Jone

Fier

14,03,10

12:00

Hoxhaj, Belba

78 - 54

 

Dita trete te Reja, 6 - 7 mars 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Flamurtari  v  Shkodra Basket

Vlore

06,03,10

9:30

Koci, Shaqiri

42 - 77

Tirana  v  Apolonia

Tirane

07,03,10

11:00

Alimehmeti, Hoxha

65 - 60

Tirana Jonë  v  Elbasani

Tirane

07,03,10

12:00

D.Harasani, Karameto

49 - 69

 

Dita e dyte te Reja 27 shkurt - 01 mars 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Shkodra Bask  v  Apolonia

Shkoder

28,02,10

12:00

Haliti, Belba

91 - 23

Flamurtari  v  Tirana Jonë

Vlore

28,02,10

12:00

D.Harasani, Minarolli

56 - 40

Elbasani  v  Tirana

Elbasan

27,02,10

13:00

Y.Harasani, Ylli

78 - 57

 

Dita e pare te Reja, 20 - 21 shkurt 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Shkodra Basket  v  Tirana Jone

Shkoder

20,01,10

12:00

Malevi, Tafilica

88 - 48

Apollonia  v  Elbasani

Fier

21,02,10

12:00

Hoxhaj, Kasemi

51 - 56

Tirana  v  Flamurtari

Tirane

21,02,10

12:00

Dylce, Gokaj

53 - 47