Të reja B

Tur Eliminator

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Tirana Jone  v  Permeti

Tirane

13,02,10

15:00

Hoxha, Tafilica

67 - 58

 

Klasifikimi te reja - Grupi B

Print PDF

Ekipet

Ndeshjet

Fitore

Humbje

Piket

Koshavarazhi

ELBASANI

10

9

1

19

666

478

FLAMURTARI

10

7

3

17

520

424

APOLONIA

10

6

4

16

487

494

PËRMETI

10

4

6

14

562

573

VLORA

10

3

7

13

375

481

LUSHNJA

10

1

9

11

372

532

 

Dita e dhjete 31 janar 2010

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Flamurtari v Elbasani

Vlore

31,01,10

12:00

Haliti, Gokaj

59 - 58

Vlora v Apolonia

Vlore

31,01,10

9:00

Gokaj, Basho

32 - 44

Lushnja v Përmeti

Lushnje

31,01,10

14:00

Hoxhaj, Minarolli

59 - 66

 

Dita e nente 23 - 24 janar 2010

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Apollonia  v  Elbasani

Fier

24,01,10

12:00

Hoxhaj, Y.Harasani

52 - 64

Flamurtari  v  Permeti

Vlore

23,01,10

9:00

Belba, Dautaj

52 - 43

Vlora  v  Lushnja

Vlore

23,01,10

14:00

Belba, Dautaj

29 - 33

 

Dita e tete, 16 - 17 janar 2010

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Elbasani  v  Permeti

Elbasan

16,01,10

10:00

Y.Harasani, Haliti

85 - 56

Lushnja  v  Apollonia

Lushnje

17,01,10

11:00

Y.Harasani, Nebiu

45 - 52

Flamurtari  v  Vlora

Vlore

17,01,10

11:00

Hoxhaj, Kasemi

49 - 26

 

Dita e shtate, 9 - 10 janar 2010

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

           

Lushnja  v  Elbasani

Lushnje

10,01,10

12:00

Belba, Dautaj

39 - 58

Vlora  v  Permeti

Vlore

09,01,10

10:00

Hoxhaj, Kasemi

69 - 61

Apollonia  v  Flamurtari

Fier

10,01,10

11:00

Hoxhaj, Kasemi

33 - 50

 

Dita gjashte, 26 - 27 dhjetor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI


         

Elbasani  v  Vlora

Elbasan

27,12,09

11:00

Minarolli, D.Harasani

59 - 44

Flamurtari  v  Lushnja

Vlore

26,12,09

11:00

Belba, Dautaj

48 - 32

Permeti  v  Apollonia

Permet

26,12,09

12:00

Kadilli, Nebiu

56 - 65

 

Dita e peste, 5 - 6 dhjetor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

           

Elbasani  v  Flamurtari

Elbasan

05,12,09

11:00

Kadilli, Bejko

73 - 60

Apollonia  v  Vlora

Fier

06,12,09

12:00

Hoxhaj, Kasemi

48 - 56

Permeti  v  Lushnja

Permet

06,12,09

12:00

Dautaj, Belba

53 - 30

 

Dita e katert, 28 - 29 nentor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI


         

Elbasani  v  Apollonia

Elbasan

28,11,09

13:00

Gokaj, Haliti

68 - 40

Permeti  v  Flamurtari

Permet

29,11,09

12:00

Ylli

54 - 53

Lushnja  v  Vlora

Lushnja

29,11,09

12:00

Y.Harasani, D.Harasani

32 - 35

 

Dita e trete, 21 - 22 nentor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI


         

Permeti  v  Elbasani

Permet

22,11,09

12:00

Kadilli, Ylli

64 - 86

Apollonia  v  Lushnja

Fier

22,11,09

11:00

Hoxhaj, Kasemi

55 - 41

Vlora  v  Flamurtari

Vlore

21,11,09

9:00

Hoxhaj, Kasemi

34 - 60

 

Dita e dyte, 13 - 15 nentor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Dita e dyte, 13 - 15 nentor 2009

         

Elbasani  v  Lushnja

Elbasan

15,11,09

9:00

Minarolli, Harasani

85 - 40

Permeti  v  Vlora

Permet

15,11,09

12:00

Kadilli, Ylli

65 - 26

Flamurtari  v  Apollonia

Vlore

14,11,09

9:00

Koci, Hoxha

38 - 50

 

Dita e pare, 7 - 8 nentor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI


         

Vlora  v  Elbasani

Vlore

08,11,09

12:00

Hoxhaj, Kasemi

24 - 30

Lushnja  v  Flamurtari

Lushnje

08,11,09

12:00

Shestani, Samarxhi

21 - 51

Apollonia  v  Permeti

Fier

08,11,09

9:30

Haliti, Dautaj

48 - 44