Femra

Klasifikimi

Print PDF

Ekipet

Ndeshjet

Fitore

Humbje

Piket

Koshavarazhi

FLAMURTARI

21

19

2

40

1806

1564

TIRANA

21

18

3

39

1750

1342

APOLONIA

21

17

4

38

1770

1457

STUDENTI

21

11

10

32

1590

1502

ELBASANI

21

9

12

30

1573

1638

SKËNDERBEU

21

6

15

27

1524

1721

VLLAZNIA

21

4

17

25

1390

1741

MATI

21

0

21

21

1318

1756

 

Dita e njezetenjete, 17 prill 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Studenti v Vllaznia

Tirane

17,04,10

12:00

Hoxha, Allaraj

74 - 70

Flamurtari v Tirana

Vlore

17,04,10

17:00

Bekteshi, Cici

63 - 55

Apollonia v Mati

Vlore

17,04,10

11:00

Hasnjoku, Dylce

79 - 71

Elbasani v Skenderbeu

Elbasan

17,04,10

12:00

Koci, Shaqiri

77 - 61

 

Dita e dhjete, 9 - 10 prill 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Studenti v Tirana

Tirane

10,04,10

12:00

Dylce, Alimehmeti

57 - 87

Apollonia v Flamurtari

Vlore

10,04,10

17:00

Cici, Shaqiri

71 - 80

Elbasani v Mati

Elbasan

10,04,10

12:00

Ylli, Belba

70 - 48

Skenderbeu v Vllaznia

Korce

10,04,10

11:00

Greva, Tusha

90 - 62

 

Dita e nente, 3 prill 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Flamurtari v Studenti

Vlore

03,04,10

12:00

Basho, Gokaj

91 - 86

Vllaznia v Mati

Shkoder

03,04,10

12:00

Basho, Tafilica

91 - 73

Skenderbeu v Tirana

Korce

03,04,10

12:00

Hasnjoku, Haliti

83 - 98

Elbasani v Apollonia

Elbasan

03,04,10

12:00

Alimehmeti, Bejko

65 - 108

 

Dita e tete, 26 - 27 mars 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Elbasani  v  Flamurtari

Elbasan

27,03,10

12:00

Haliti, Ylli

84 - 87

Skenderbeu  v  Studenti

Korce

27,03,10

14:00

Hasnjoku, Y.Harasani

52 - 67

Vllaznia  v  Apollonia

Shkoder

27,03,10

12:00

Basho, Bejko

53 - 99

Mati  v  Tirana

Burrel

27,03,10

12:00

Shestani, Kasemi

66 - 91

 

Dita e shtate, 19 - 20 mars 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Vllaznia  v  Elbasani

Shkoder

20,03,10

13:00

Hoxha, Tusha

68 - 78

Mati  v  Studenti

Burrel

19,03,10

16:00

Haliti, Y.Harasani

52 - 87

Flamurtari  v  Skenderbeu

Vlore

20,03,10

11:00

Greva, Bekteshi

95 - 90

Tirana  v  Apollonia

Tirane

20,03,10

12:00

Koci, Hasnjoku

 

 

Dita e gjashte, 12 - 13 mars 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Vllaznia  v  Flamurtari

Shkoder

13,03,10

10:00

Shestani, Tafilica

57 - 62

Apollonia  v  Studenti

Vlore

13,03,10

12:00

Basho, Hoxha

77 - 67

Mati  v  Skenderbeu

Burrel

13,03,10

11:00

Y.Harasani, Belba

71 - 95

Tirana  v  Elbasani

Tirane

13,03,10

11:00

Bekteshi, D.Harasani

96 - 86

 

Dita e peste, 5 - 7 mars 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Flamurtari  v  Mati

Vlore

05,03,10

17:00

Haliti, Kasemi

96 - 61

Tirana  v  Vllaznia

Tirane

06,03,10

11:00

Greva, Hoxha

96 - 62

Apollonia  v  Skenderbeu

Vlore

07,03,10

11:00

Y.Harasani, Kasemi

89 - 73

Studenti  v  Elbasani

Tirane

06,03,10

11:00

Bekteshi, Shestani

81 - 88

 

Dita e katert, 27 shkurt 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Elbasani  v  Flamurtari

Elbasan

27,02,10

11:00

Harasani, Ylli

93 - 95

Apollonia  v  Vllaznia

Vlore

27,02,10

12:00

Hoxhaj, Basho

89 - 53

Tirana  v  Studenti

Tirane

27,02,10

11:00

Bekteshi, Dylçe

82 - 67

Skenderbeu  v  Mati

Korce

27,02,10

16:00

Koçi, Hoxha

77 - 54

 

Dita e trete, 20 shkurt 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Vllaznia  v  Elbasani

Shkoder

20,02,10

16:00

Shtyhet

 

Studenti  v  Apollonia

Tirane

20,02,10

11:00

Dylce, Basho

71 - 91

Mati  v  Tirana

Burrel

20,02,10

11:00

Hasnjoku, Shestani

47 - 73

Flamurtari  v  Skenderbeu

Vlore

20,02,10

16:00

Cici, Shaqiri

103 - 87

 

Dita e dyte,12 - 13 shkurt 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Apollonia  v  Elbasani

Vlore

13,02,10

14:00

Haliti, Hoxha

94 - 74

Tirana  v  Flamurtari

Tirane

12,02,10

17:00

Cici, Hoxha

68 - 65

Skenderbeu  v  Vllaznia

Korce

13,02,10

16:00

Greva, Belba

80 - 61

Studenti  v  Mati

Tirane

13,02,10

11:00

Kasemi, Bejko

79 - 60

 

Dita e parë, 5 - 6 shkurt 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Mati  v  Apollonia

Burrel

06,02,10

11:00

Shesteni, Y.Harasani

57 - 89

Elbasani  v  Skenderbeu

Elbasan

06,02,10

11:00

Haliti, Basho

77 - 63

Flamurtari  v  Studenti

Vlore

06,02,10

12:00

Dylce, Koci

81 - 76

Vllaznia  v  Tirana

Shkoder

06,02,10

13:00

Bekteshi, Kasemi

44 - 86

 

Dita e dhjete, 4 - 5 dhjetor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Dita e dhjete,
4 - 5 dhjetor 2009

         

Apollonia  v  Skenderbeu

Vlore

05.12.09

11:00

Hasnjoku, Tusha

80 - 39

Studenti  v  Vllaznia

Tirane

05.12.09

11:00

Dylce, Alimehmeti

85 - 57

Mati  v  Flamurtari

Burrel

05.12.09

11:00

Shestani, Haliti

67 - 76

Tirana  v  Elbasani

Tirane

05.12.09

16:00

Dumba, Y.Harasani

89 - 67

 

Dita e nente, 28 nëntor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI


         

Elbasani  v  Studenti

Elbasan

28.11.09

11:00

Haliti, Gokaj

38 - 81

Flamurtari  v  Apollonia

Vlore

28.11.09

11:00

Bekteshi, Dylce

108 - 71

Skenderbeu  v   Tirana

Korce

28.11.09

18:00

Koci, Cici

65 - 76

Vllaznia  v  Mati

Shkoder

28.11.09

11:00

Greva, Hoxha

78 - 75

 

Dita e tete, 20 - 21nëntor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

           

Apollonia  v  Tirana

Vlore

21.11.09

15:00

 Greva, Hasnjoku  72 - 70

Flamurtari  v  Vllaznia

Vlore

21.11.09

11:00

 Hoxhaj, Kasemi  101 - 90

Studenti  v  Skenderbeu

Tirane

21.11.09

11:00

 Alimehmeti, Tusha  77 - 67

Mati  v  Elbasani

Burrel

21.11.09

11:00

 Y.Harasani, Dylce  68 - 81
 

Dita e shtate, 14 nëntor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI


         

Flamurtari  v  Elbasani

Vlore

14.11.09

11:00

Koci, Hoxha

87 - 80

Vllaznia  v  Apollonia

Shkoder

14.11.09

11:00

Bekteshi, Dylce

58 - 79

Studenti  v  Tirana

Tirane

13.11.09

17:00

Cici, Haliti

41 - 87

Mati  v  Skenderbeu

Burrel

14.11.09

11:00

Gokaj, Basho

53 -73

 

Dita e gjashte, 6 - 7 nëntor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

           

Elbasani  v  Vllaznia

Elbasan

07.11.09

12:00

 Bekteshi, Dumba  82 - 63

Apollonia  v  Studenti

Vlore

07.11.09

11:00

 Cici, Tusha  81 - 79

Tirana  v  Mati

Tirane

07.11.09

11:00

 Shaqiri, Kasemi  98 - 53

Skenderbeu  v  Flamurtari

Korce

07.11.09

17:00

 Dulce, Kadilli  65 - 120
 

Dita e peste 31 tetor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

         

Elbasani  v  Apollonia

Elbasan

31.10.09

11:00

Bekteshi, Hoxha

69 - 87

Flamurtari  v  Tirana

Vlore

30.10.09

17:00

Shaqiri, Tusha

83 - 67

Vllaznia  v  Skenderbeu

Shkoder

31.10.09

11:00

Hasnjoku, Belba

96 - 80

Mati  v  Studenti

Burrel

31.10.09

11:00

Alimehmeti, Y.Harasani

68 - 86

 

Dita e katert, 24 tetor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI


         

Apollonia  v  Mati

Vlore

24.10.09

13:00

Hoxhaj, Kasemi

84 - 55

Skenderbeu  v  Elbasani

Korce

24.10.09

17:00

Dumba, Shaqiri

86 - 82

Studenti  v  Flamurtari

Tirane

23.10.09

16:00

Gokaj, Tusha

57 - 79

Tirana  v  Vllaznia

Shkoder

24.10.09

17:00

Hasnjoku, Y.Harasani

89 - 56

 

Dita e trete, 17 tetor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

 

         

Flamurtari  v  Mati

Vlore

17.10.09

11:00

Cici, D.Harasani

85 - 59

Elbasani  v  Tirana

Elbasan

17.10.09

11:00

Dumba, Hoxhaj

62 - 83

Skenderbeu  v  Apolonia

Korce

17.10.09

17:00

Dulce, Tusha

80 - 98

Vllaznia  v  Studenti

Shkoder

17.10.09

14:00

Koci, Hoxha

64 - 90

 

Dita e dyte, 9 - 10 tetor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

           

Apollonia  v  Flamurtari

Vlore

09.10.09

17:00

Hasnjoku, Dumba

83 - 75

Studenti  v  Elbasani

Tirane

10.10.09

16:00

Kasemi, Dervishaj

92 - 70

Tirana  v  Skenderbeu

Tirane

10.10.09

12:00

Allaraj, Belba

99 - 54

Mati  v  Vllaznia

Burrel

10.10.09

11:00

Y.Harasani, Shaqiri

83 - 90

 

Dita e parë, 2 - 3 tetor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

           

Tirana  v  Apollonia

Tirane

03.10.09

16:00

Gokaj, Basho

82 - 76

Vllaznia  v  Flamurtari

Shkoder

03.10.09

11:00

Bekteshi, Cici

67 - 74

Skenderbeu  v  Studenti

Korce

03.10.09

16:00

Hasnjoku, Haliti

64 - 86

Tirana  v  Apollonia

Tirane

03.10.09

16:00

Gokaj, Basho

82 - 76