Meshkuj A

Klasifikimi - Grupi A

Print PDF

Ekipet

Ndeshjet

Fitore

Humbje

Piket

Koshavarazhi

TIRANA

20

20

0

40

2091

1332

VALBONA

20

10

10

30

1337

1516

STUDENTI

20

10

10

30

1498

1518

VLLAZNIA

20

7

13

27

1381

1507

SKËNDERBEU

20

7

13

27

1447

1557

TEUTA

20

6

14

26

1410

1734

 

Dita e dhjete, 9 - 10 prill 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Skenderbeu v Teuta

Korce

10,04,10

18:00

Greva, Tusha

81 - 85

Vllaznia v Valbona

Tirane

09,04,10

17:00

Gokaj, Basho

68 - 85

Studenti v Tirana

Tirane

10,04,10

18:00

Bekteshi, Koci

72 - 90

 

Dita e nente, 3 prill 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Valbona v Skenderbeu

Tirane

03,04,10

16:00

Greva, Cici

46 - 62

Tirana v Teuta

Tirane

03,04,10

16:30

Bekteshi, Kasemi

108 - 68

Vllaznia v Studenti

Shkoder

03,04,10

17:00

Cici, Shaqiri

79 - 88

 

Dita e tete, 26 - 27 mars 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Skenderbeu  v  Tirana

Korce

27,03,10

18:00

Hasnjoku, Y.Harasani

63 - 89

Teuta  v  Vllaznia

Durres

26,03,10

16:30

Bekteshi, Cici

76 - 70

Studenti  v  Valbona

Tirane

27,03,10

18:00

Greva, Cici

78 - 63

 

Dita e shtate, 19 - 20 mars 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Vllaznia  v  Tirana

Shkoder

20,03,10

17:00

Hoxha, Tusha

55 - 90

Studenti  v  Skenderbeu

Tirane

20,03,10

18:00

Koci, Hoxha

74 - 70

Valbona  v  Teuta

Tirane

19,03,10

16:30

Cici, Shaqiri

77 - 75

 

Dita e gjashte, 12 - 13 mars 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Skenderbeu  v  Vllaznia

Korce

13,03,10

18:00

Hasnjoku, Tusha

72 - 68

Teuta  v  Studenti

Durres

12,03,10

16:30

Koci, Hoxha

61 - 98

Tirana  v  Valbona

Tirane

13,03,10

16:00

Cici, Bekteshi

91 - 48

 

Dita e peste, 5 - 7 mars 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Teuta  v  Skenderbeu

Durres

05,03,10

16:30

Bekteshi, Cici

89 - 86

Valbona  v  Vllaznia

Tirane

06,03,10

17:00

Koci, Tusha

87 - 69

Tirana  v  Studenti

Tirane

06,03,10

16:00

Cici, Hoxha

95 - 77

 

Dita e katert, 27 shkurt 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Skenderbeu  v  Valbona

Korce

27,02,10

18:00

Koçi, Hoxha

85 - 69

Teuta  v  Tirana

Durres

27,02,10

16:30

Dumba, Kasëmi

73 - 112

Studenti  v  Vllaznia

Tirane

27,02,10

18:00

Cici, Shaqiri

67 - 59

 

Dita e trete, 20 shkurt 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Tirana  v  Skenderbeu

Tirane

20,02,10

16:00

Gokaj, Lazimi

106 - 65

Valbona  v  Studenti

Tirane

20,02,10

16:00

Greva, Koci

59 - 49

Vllazni  v  Teuta

Shkoder

20,02,10

18:00

Shtyhet

 
 

Dita e dyte,12 - 13 shkurt 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Skenderbeu  v  Studenti

Korce

13,02,10

18:00

Shtyhet

 

Tirana  v  Vllaznia

Tirane

13,02,10

17:00

Bekteshi, Hoxha

89 - 63

Teuta  v  Valbona

Durres

12,02,10

18:30

Hasnjoku, Dylce

64 - 65

 

Dita e parë, 5 - 6 shkurt 2010 (FAZA E DYTE)

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

Vllazni  v  Skenderbeu

Shkoder

06,02,10

17:00

Bekteshi, Tusha

82 - 68

Studenti  v  Teuta

Tirane

06,02,10

18:00

Cici, Shaqiri

87 - 62

Valbona  v  Tirana

Tirane

06,02,10

16:00

Hasnjoku, Gokaj

67 - 107

 

Dita e dhjete, 4 - 5 dhjetor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI


 

 

 

   

Skenderbeu  v  Teuta

Korce

05.12.09

18:00

Koci, Shaqiri

79 - 82

Valbona  v  Vllaznia

Tirane

05.12.09

18:00

Cici, Hoxha

75 - 69

Studenti  v  Tirana

Tirane

24.12.09

17:00

Allaraj, Gokaj

88 - 102

 

Dita e nente, 28 nëntor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI


 

 

 

   

Valbona  v  Skenderbeu

Tirane

28.11.09

16:00

Hasnjoku, Dumba

81 - 71

Tirana  v  Teuta

Tirane

28.11.09

16:30

Allaraj, Lazimi

123 - 74

Vllaznia  v  Studenti

Shkoder

28.11.09

13:00

Greva, Hoxha

78 - 71

 

Dita e tete, 20 - 21nëntor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

           

Tirana  v  Skenderbeu

Tirane

21.11.09

16:00

 
Bekteshi, Basho
 116 - 94

Teuta  v  Vllaznia

Durres

21.11.09

17:00

 Shaqiri, Dumba  73 - 60

Studenti  v  Valbona

Tirane

21.11.09

18:30

 Koci, Gokaj  69 - 89
 

Dita e shtate, 14 nëntor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI


 

 

 

   

Vllaznia  v  Tirana

Shkoder

14.11.09

17:00

Bekteshi, Dylce

58 - 102

Studenti  v  Skenderbeu

Tirane

14.11.09

12:00

Cici, Greva

100 - 85

Valbona  v  Teuta

Tirane

14.11.09

18:00

Hasnjoku, Tusha

94 - 76

 

Dita e gjashte, 6 - 7 nëntor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

           

Skenderbeu  v  Vllaznia

Korce

07.11.09

19:00

 Greva, Dulce  56 - 53

Teuta  v  Studenti

Durres

06.11.09

16:30

 Koci, Hoasnjoku  69 - 59

Tirana  v  Valbona

Tirane

07.11.09

17:00

 Hoxhaj, Tusha  115 - 56
 

Dita e peste 31 tetor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

           

Teuta  v  Skenderbeu

Durres

31.10.09

16:30

Basho, Gokaj

     56 - 79

Vllaznia  v  Valbona

Shkoder

31.10.09

17:00

Koci, Hasnjoku

54 - 51

Tirana  v  Studenti

Tirane

31.10.09

17:00

Cici, Dumba

121 - 47

 

Dita e katert, 24 tetor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI


 

 

 

   

Skenderbeu  v  Valbona

Korce

24.10.09

19:00

Dumba, Shaqiri

64 - 44

Teuta  v  Tirana

Durres

24.10.09

17:00

Cici, Hoxha

73 - 117

Studenti  v  Vllaznia

Tirane

23.10.09

18:00

Koci, Cici

79 - 65

 

Dita e trete, 17 tetor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

 

 

 

 

   

Skenderbeu  v  Tirana

Korce

17.10.09

19:00

Dulce, Tusha

68 - 100

Valbona  v  Studenti

Tirane

17.10.09

16:00

Bekteshi, Hasnjoku

69 - 59

Vllazni  v  Teuta

Shkoder

17.10.09

18:00

Koci, Hoxha

98 - 65

 

Dita e dyte, 9 - 10 tetor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

           

Skenderbeu  v  Studenti

Korce

10.10.09

18:00

Koci, Hoxha

76 - 63

Tirana  v  Vllaznia

Tirane

10.10.09

16:00

Bekteshi, Allaraj

111 - 64

Teuta  v  Valbona

Durres

09.10.09

18:00

Cici, Bekteshi

66 - 69

 

Dita e parë, 2 - 3 tetor 2009

Print PDF

EKIPET

QYTETI

DATA

ORA

GJYQTARET

REZULTATI

          

Vllazni  v  Skenderbeu

Shkoder

03.10.09

17:00

Bekteshi, Cici

78 - 64

Studenti  v  Teuta

Tirane

02.10.09

17:00

Koci, Hoxha

97 - 67

Valbona  v  Tirana

Tirane

02.10.09

19:30

Bekteshi, Shaqiri

107 - 59