Ballina

Xhelal Kalaja zgjidhet tranjeri i ekipit kombetar te femrave.

Ne mbledhjen fundit te keshillit drejtues te FSHB-se Z Kalaja eshte zgjedhur tranjeri i kombetares se femrave te rritura.

Ekipi kombetar do te ndeshet me dt 19.11.2016 kundrejt Malit te Zi dhe me date 23.11.2016 me Britanine e Madhe.Title Filter     Display # 
# Article Title Hits
1 Fillon seleksioni I U18 Vajza 23
2 Flamurtari Ekipi KAMPION FEMRA 2016-17 22
3 Vllaznia U18 Djem Kampione e Shqiperise 2016-17. 44
4 Tirana Meshkuj - Ekipi Fitues i Kampionatit Kombetar Shqiptar 2016-17. 42
5 Gëzuar ditëlindjen FSHB! 50
6 Ekipi i Tiranës - Fitues i Superkupës së Shqipërisë 97
7 Ekipi i Flamurtarit - Fitues i Superkupës së Shqipërisë 146
8 Deklarate 362
9 Kupa e Shqiperise 28-29 Nentor 2016 387
10 Shpallje vendimi i KD-se.dt. 25.11.2016 381
11 Mbyllet turi eliminator Eurobasket Women 2017 340
12 Eurobasket Women 2017, ndeshja Shqiperi v. Mal i Zi 349
13 Vllaznia shpallet kampione e Shqiperise Meshkuj ne Durres 2015-16 194
14 z. Ponari fiton kreun e FSHB 35-17 515
15 Ekipi Finalist Meshkuj - Sh.K.B.Tirana.M 2013-14 1677
16 Ekipi Finalist Femra- Sh.B.Apolonia 2013-14 1439
17 SH.B.Vllaznia Meshkuj-Kampion i Shqiperise 2013-2014 1812
18 SH.S.B.Flamurtari Femra - Kampion i Shqiperise 2013-2014 2109
19 Latina, Itali 22-23 Prill 2014 1415
20 Latina, Itali 22-23 Prill 2014 1391
 
<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>
Page 1 of 3