Ballina

Xhelal Kalaja zgjidhet tranjeri i ekipit kombetar te femrave.

Ne mbledhjen fundit te keshillit drejtues te FSHB-se Z Kalaja eshte zgjedhur tranjeri i kombetares se femrave te rritura.

Ekipi kombetar do te ndeshet me dt 19.11.2016 kundrejt Malit te Zi dhe me date 23.11.2016 me Britanine e Madhe.Title Filter     Display # 
# Article Title Hits
1 Marsi Basket ekipi Kampion U16 Djem 22
2 Fillon seleksioni I U18 Vajza 46
3 Flamurtari Ekipi KAMPION FEMRA 2016-17 34
4 Vllaznia U18 Djem Kampione e Shqiperise 2016-17. 62
5 Tirana Meshkuj - Ekipi Fitues i Kampionatit Kombetar Shqiptar 2016-17. 57
6 Gëzuar ditëlindjen FSHB! 61
7 Ekipi i Tiranës - Fitues i Superkupës së Shqipërisë 111
8 Ekipi i Flamurtarit - Fitues i Superkupës së Shqipërisë 154
9 Deklarate 372
10 Kupa e Shqiperise 28-29 Nentor 2016 400
11 Shpallje vendimi i KD-se.dt. 25.11.2016 399
12 Mbyllet turi eliminator Eurobasket Women 2017 351
13 Eurobasket Women 2017, ndeshja Shqiperi v. Mal i Zi 362
14 Vllaznia shpallet kampione e Shqiperise Meshkuj ne Durres 2015-16 196
15 z. Ponari fiton kreun e FSHB 35-17 516
16 Ekipi Finalist Meshkuj - Sh.K.B.Tirana.M 2013-14 1679
17 Ekipi Finalist Femra- Sh.B.Apolonia 2013-14 1441
18 SH.B.Vllaznia Meshkuj-Kampion i Shqiperise 2013-2014 1817
19 SH.S.B.Flamurtari Femra - Kampion i Shqiperise 2013-2014 2109
20 Latina, Itali 22-23 Prill 2014 1423
 
<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>
Page 1 of 3