Lajmet më të fundit

Danimarke vs Shqiperi

post
Perfundon ndeshja e rradhes , e vlefshme per para-eliminatoret e Europianit 2021. Nje ndeshje e ekuilibruar e ekipit tone ,e cila coi ne rezultatin perfundimtar 82 - 69. I urojme djemve tane,suksese ne ndeshjen e rradhes ndaj Armenise, ne date…

Video më të fundit

Play
Arrow
Arrow
SIGAL UNIQA Live Stream
Slider

Rusi - Shqiperi , femra

post
U zhvillua ndeshja e katert e grupit C,te europianit te femrave ne Perm te Rusise. Nje ndeshje me dominance te thelle te ekipit rus ne cdo periode. Mbaron ketu raundi i ndeshjeve te sezonit, per te vazhduar ne ne nentor…

Shqiperi - Lituani, femra

post
Perfundon ndeshje e trete e grupit C, femra te rritura e vlefshme per europianin 2019. Me rezultatin 61 - 119. Vajzat treguan rezistence, arriten te shenonin ndaj koshit kundershtar, por kjo nuk mjaftoi per te arritur nje diference me te…


#SkuadraNFHShPPike
1TIRANA109182461919
2TEUTA107383973317
3PARTIZANI106471163616
4VLLAZNIA105578774615
5KAMZA103777078013
6EAGLES10010609103510



{"slides_column":"4","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}