Seleksionim per kombetaren U-16 Vajza, 12 Qershor 2018, Tirane

Sot ne pallatin e sportit “Asllan Rusi” u realizua dita e pare e seleksionimit per kombetaren U-16 Vajza 2018.

Moren pjese 22 lojtare te perzgjedhura nga Tr. Ledina Koçi dhe Ass. Migena Plasa.

previous arrow
next arrow
Slider