K. U-14 Djem- Pogradec- 7 Prill 2018

Ne qytetin liqenor, Pogradec, u realizua stacioni i 3-te per Turnete U-14 Djem 2018.

Suksese ekipeve pjesmarrese dhe ekipeve qe synojne te marrin pjese ne aktivitetet e ardhshme!

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider